Proekojp - водопідготовка

Знезалізнення води

Використовуючи наші технології очищення води (знезалізнення води та очищення води від марганцю) для використання в промисловості та в побуті, можна ефективно очистити воду від різних шкідливих сполук.

Підземні води можуть характеризуватися підвищеною концентрацією марганцю і заліза. Висока концентрація заліза і марганцю у воді веде поглиблення її забарвлення і каламутності, а на сантехніці з’являються іржаві осадження. Усунення цього забруднення полягає в перетворенні їх розчинних сполук у форми легко розчиняються, які потім затримуються шляхом фільтрування на відповідно підібраному покладі, у швидкісному фільтрі. Для того щоб відповідним чином підібрати шар, слід провести лабораторний аналіз води – для того, щоб вивчити фізико-хімічний склад води, форму, в якій виступає залізо і марганець, концентрацію розчиненого кисню, а також двоокису вуглецю і органічних речовин.

Поклади, які ми можемо запропонувати в процесі знелізнення та очищення води від марганцю

BIRM – поклад у вигляді гранульованого матеріалу з каталітичними властивостями – для усунення заліза і марганцю з води. Під час попереднього полоскання видаляються накопичені забруднення. В ході водопідготовки не виснажується.

GREENSAND - окислювальний і фільтруючий поклад, вироблений з натурального продукту – глауконіту. Цей поклад застосовується для видалення з води заліза, марганцю, сірководню. Вимагається регенерація за допомогою марганцівки KMnO4. Залежно від вмісту марганцю і заліза може бути проведена періодично або у безперервний спосіб. Спізнення або брак регенерації може спричинити пошкодження покладу.

MTM – поклад, що стосується видалення з води заліза, марганцю, сірководня. Вимагається регенерація за допомогою марганцівки KMnO4. Залежно від вмісту марганцю і заліза може бути проведена періодично або у безперервний спосіб. Спізнення або брак регенерації може спричинити пошкодження покладу.

ЗНЕЗАЛІЗНЕННЯ ВОДИНаші знезалізувачі:

  • Не вимагають обслуговування – управляються автоматично
  • Відрізняються високопродуктивними покладами з каталітичними властивостями окислення сполук заліза та марганцю
  • Відрізняються можливістю експлуатувати поклад протягом багатьох років
  • Відрізняються інжекторною, або компресорною аерацією
  • Відрізняються високою надійністю і ефективністю – гарантія до 3 років
  • Відрізняються низькою вартістю експлуатації
  • Відрізняються резервуаром з підвищеною стійкістю
  • Відрізняються найвищою якістю за найнижчу ціну