Proekojp - водопідготовка

Демінералізація води

У деяких виробничих процесах було встановлено необхідність застосовувати дуже чисту воду, а часто навіть повністю демінералізовану, зокрема: у фармакологічній, косметичній, харчовій, електронній, енергетичній (вода для парових котелень) промисловості, в лабораторній аналітиці, для кондиціонерів, в лікуванні, а також усюди там, де висока якість води забезпечує безперебійну роботу техніки.

демінералізація водиДля процесів водопідготовки та демінералізації води а також для очищення водопровідної води ми пропонуємо іонообмінну технологію. Завдяки цьому методу з води можна усунути практично всі розчинені речовини іонів. Іонів обмін проводять в системі з двох колон. Одна заповнена сильно кислотним катіонітом, працюючому в водневому циклі, а друга аніонітом (сильно лужним), працюючим в гідроксильному циклі. Ця технологія вимагає розширення установки системами складування та розподілу NaOH і HCl для регенерації шарів і нейтралізації після регенераційних стоків.

Можемо також застосовувати іонів обмін на змішаному шарі. Змішаний шар – це комбінація іонітів, що складається з сильно кислотних катіонітів і сильно лужних аніонітів. Обмін на змішаному шарі проводять в одноколонному вмістищі.

Ми застосовуємо шари провідних виробників іонообмінних смол Purolite і Amberlite.

Ми пропонуємо пристрої, які можуть працювати

- В режимі повної автоматики, по заданій провідності води,

- В напівавтоматичному режимі – в такому випадку слід запустити пристрій кнопкою, після перевищення заданої провідності води

- В ручному режимі – управління повністю вручну,

а також в системах безперервної роботи (типу Duet)

Нижче приведені сертифікати досліджень а також сертифікат дослідження за допомогою датчика MSC-301, який ми використовуємо в наших системах де мінералізації води.  Дослідження було виконана в лабораторії Pehametrii і Wiskozymetrii LabStand, яка має відповідну акредитацію  Польського Центру Акредитації № 021 AP